Moje doświadczenie z XTB brokera

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Jest to polski broker z niemieckiego oddziału. Oferta obejmuje brokerzy forex, towary, indeksy, kontrakty CFD, ETF CFD akcji syntetycznych i opcje binarne na wielu platformach obrotu, w tym MT4. Funkcje obejmują Trading społeczna, automatyczny obrót i szeroki zakres w dziedzinie ekspertyz, analiz i badań.
Klienci mogą wybrać między STP oraz modelu rynku kawy, który obiecuje udany handel z różnych zalet.

XTB utrzymuje klientowi szczególnie obszerny serwis handlowy społecznej przewiduje, że proste kopiowanie i skopiuj być oferta ermöglicht..Zum z XTB to nie tylko waluty, ale w tym indeksy, surowce, ETF i udziałów na podstawie CFD i binarne opcje.

Plusem w przeglądzie XTB jest wybór pomiędzy różnymi modelami na rynku, możliwe dzięki sumie trzech rodzajów kont. Można wybrać jeden z dwóch kont z animatorów rynku i jednym z handlu STP. Obrót na koncie STP to obie waluty, CFD, ETF, opcje binarne, jak również indeksy i towary model Komisja opiera się; kursy zgadzać się z basenów płynności.

Ponadto znajdowały się typ konta stałą opłatę ze stałych opłat miesięcznych, w zależności od sprzedawanych części, ale ten model konto nie jest już dostępna. Oba rachunki maker rynek różnią się przede wszystkim rozprzestrzeniania.

XTB i jego środowisko bezpieczeństwa w świetle reflektorów

XTB jest regulowany głównie przez polskiego finansowych; oddział we Frankfurcie nad Menem jest zarejestrowany w Federalnym Urzędzie Nadzoru Finansowego, ale nie ma zasadniczy wpływ na maklera w obszarach krytycznych. Polska jest uważana za wschodzących i niezawodny centrum finansowe o dobrych warunkach ogólnych. Niemniej jednak otoczenie regulacyjne nie jest porównywalna z sytuacją w Niemczech czy Wielkiej Brytanii – nie tylko ze względu na brak porównywalnej do tej pory doświadczenia z polskimi władzami.

Odnosi się to również w odniesieniu do ubezpieczeń depozytów: X-Trade Brokers jest członkiem Funduszu Gwarancji Depozytowych w depozycie papierów rządowych w Polsce (Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych SA). Fundusz sejf do 3000 EUR za klienta do 100 procent i depozytów do 22.000 EUR na jednego klienta do 90 procent.

W wycenie XTB, wykazało również, że fundusze klient oddzielony od majątku spółki są w posiadaniu Commerzbanku.

Terminy: Ile spready i Co.?

W dwóch niższych modeli konto „Basic” i „Standard” jest handel z wyjątkiem CFD na akcje (z 0,08% do wartości transakcji lewarowanych) i syntetycznego (z udziałem 0,10%) Bez prowizji; broker następnie generuje swój wkład wyłącznie z rozprzestrzenianiem. Model konto „PRO” pozwala handlu walutami poprzez modelu STP / NDD-rynku na kursach basenów płynności.
odpowiednio spadek prowizji, które zostały ustawione na 0,003 procent (pół-turn) w środku rynku. Zwłaszcza bardzo aktywnych handlowców, którzy nie sprawiają, że po raz pierwszy z pośredników jak doświadczenie XTB prawdopodobnie zauważy braku degresywne:

Podawane koszty są dla inwestorów o bardzo dużym nasileniu zbyt wysokim w czasie. można pisać czytać www.oszustwo.net więcej.

W towarach handlowych i indeksy na koncie Zawodowej, Komisja jest 3,50 euro (pół-turn). Dlatego do tego istnieje możliwość korzystania z opłaty zryczałtowanej. Tutaj, na 199 euro miesięcznie do 49.99 losy, do 499 € 50 do 499.99 partii i 1499 ponad 500 partie notowane w ostatnich miesiącach.

Te produkty finansowe są częścią oferty handlowej

Wśród najważniejszych kryteriów oceny w XTB przetestować podstawie wartości liczby. Tutaj pośrednik robi dobrze: zbywalne par walutowych 49 FX i CFD na 26 indeksów, 21 surowców, a setki tysięcy akcji i udziałów syntetycznych z wielu różnych krajów.

Co poniesienia opłat kolejności i sposobu ich składzie w zależności od wybranego modelu konta.
Brak komentarzy


You can leave the first : )